فارسی سازی دستبند هوشمند شیائومی می بند 4

• این موضوع 0 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در ۴ سال، ۷ ماه پیش بدست havin به‌روزرسانی شده است.
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • نویسنده
    havin
    مدیرکل

سلام خدمت دوستان عزیز.

من مدتیه دستبد سلامتی شیائومی می بند 4 (xiaomi mi band 4) رو خریدم اما بزرگترین مشکلی که این دستبند برای ایرانی ها داره اینه که نوتیفیکیشن های فارسی رو نمایش نمیده که واقعا میتونه برای بعضی ها روی اعصاب باشه.

دستبند شیائومی می بند 4

البته بنظر من اصلا چیز مهمی نیست و فکر میکنم همین که متوجه دریافت پیام بشید کفایت میکنه.

هرچند که با متن انگلیسی یا فینگلیش هیچ مشکلی نداره.

خب بریم سراغ آموزش فارسی سازی دستبند شیائومی می بند 4

قبل از اینکه شروع کنم باید بگم که برای تغییر زبان ورژن مخصوص چین این دستبند ، حتما باید زبان گوشی روی انگلیسی باشه. و یا زبانی غیر از فارسی و عربی.

اگر از دستگاه دارای اندروید 7 به بالا هم استفاده کنید برای بار اول خیلی بهتره .

دستگاه بمحض اتصال به تلفن شروع با آپگرید شدن میکنه و جدید ترین فریم ویر رو روی خودش نصب میکنه که لازمه اون نرم افزار Mi Fit هست که هم لینک دانلود مستقیم و هم لینک گوگل پلی و اپ استور رو براتون میزارم.

دانلود با لینک مستقیم نرم افزار Mi fit ورژن 4.0.9

دانلود از گوگل پلی نرم افزار Mi Fit

دانلود از اپ استور نرم افزار می فیت

دانلود نسخه مود شده نرم افزار Mi Fit ورژن 4.0.9 با لینک مستقیم

خب برای آموزش فارسی سازی هم باید نرم افزار Notify & Fitness for Mi Band رو نصب کنید که هم ورژن رایگانش رو میتونید از گوگل پلی و اپ استور دانلود بکنید.

هم اینکه میتونید از لینک مستقیم ورژن پرمیوم و فول آنلاک رو از ادناتاتو دریافت کنید.

دانلود نرم افزار Notify & Fitness for Mi Band از گوگل پلی

نسخه مود شده مخصوص اندروید نرم افزار با لینک مستقیم Notify & Fitness for Mi Band ورژن 8.13.1

خب دیگه بریم سراغ آموزش فارسی سازی دستبند سلامتی می بند 4 شیائومی

لطفا عین تصاویر عمل کنید. تمامی مراحل هم بصورت متنی و هم بصورت تصویری توضیح داده شده است

فارسی ساز دستبند xiomi mi band 4

ابتدا وارد نرم افزار Notify & Fitness  شده و از تب تولز زبان دستبد رو به فرانسوی یا روسی تغییر بدید.

فارسی ساز دستبند شیائومی می بند 4

سپس به ستینگ رفته و از تب ادونس گزیته Right to left text  را فعال کنید.

حالا به قسمت نوتیفیکیش ها رفته و برنامه مورد نظر که در اینجا تلگرام هست گزینه Show notification text رو فعال کنید.

بعد وارد نرم افزار Mi Fit شده و دو گزینه Incoming call و App alerts رو غیر فعال کنید.

کار تمام هست و الان دیگه باید مشکل حل شده باشه.

اگه همچنان مشکل پا بر جا بود زبان های دیگه رو تست کنید.

لازم به ذکره که فارسی سازی نرم افزار Notify & Fitness توسط اینجانب شروع شده و بعد از اتمام کار به شرکت سازنده منتقل میکنم تا در نرم افزار قرار بگیره.

سوالی بود همینجا مطرح کنید تا توسط من یا دیگر دوستان بررسی بشه.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.