طرح تاتو مناسب پا و مچ پا (سری اول) - کمک یار طرح تاتو فارسی

طرح تاتو مناسب پا و مچ پا (سری اول)

بعد از مدت طولانی با سری جدید تاتو مناسب مچ پا در خدمت شماهستیم.

این مهم است که اجازه ندهید که ترس از روند تاتو دردناک شما را از ابراز فردیت خود با هنرهای زیبا و جدید بدن زیبا باز دارد. هنگامی که ذهن خود را به سمت آن تنظیم کرده و برای فرایند خال کوبی آماده می شوید ، می یابید که در بدترین شرایط بدن شما توانایی تحمل درد را دارد.

طرح گل روی مچ پا

با این حال ، اگر شما در حال پیش بینی درد دستگاه خال کوبی هستید ، ممکن است بخواهید قبل از انتخاب طرح تاتو در یکی از مناطق زیر دو بار فکر کنید. بله ، محل قرارگیری ممکن است خنک باشد ، اما کمی بیشتر از طریق درد می پردازید.

طرح گل  مچ پا

برخی درد ناشی از خال کوبی ها را آسان و حتی کاتاریک می دانند ، اما خیلی ها اینطور نیستند ، و کمی درد و رنج را برای هنر بدن می دانند. به دلیل کمبود چربی بدن در نقاطی که خال کوبی ها بیشترین صدمه را به شما می دهند ، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که چه میزان دردی را که مایل هستید از خودتان بگذرید ، در نظر می گیرید.

 مچ پا گل

این یک مچ پا کوچک و قابل پنهان باشد یا تکه ای باشد که تمام راه را تا پا طی می کند ، خال کوبی مچ پا می تواند دردناک باشد ، زیرا واقعاً چیزی جز استخوان در آنجا نیست. ظرافت به نظر می رسد ، قوزک پا ، بدون در نظر گرفتن اندازه ، وزن خود را به عنوان یکی از مضرترین نقاط به جوهر می کشد.

طرح بال روی مچ پا

بال روی  مچ پا

اگر این اولین خال کوبی شماست و درد یکی از نگرانی های اصلی است ، به جای آن از نقاط چاق تر و پرتحرک تر بدن خود انتخاب کنید. یک هنرمند ماهر تاتو می تواند به شما در انتخاب بهترین نقطه بر اساس توزیع چربی بدن و آناتومی کمک کند. برای اولین خال کوبی از پشت ، تیغه های شانه یا بازوها در نظر بگیرید و کمی چربی خواهید داشت تا تاثیر سوزن را لمس کنید.

اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *